welcome

Navigacia: Hlavná stránka Referencie Koncerty / ozvučovali sme Starmania.eu (Barborka Balúchová + kapela Dušana Giertla)
Monday Feb 24th
Starmania.eu (Barborka Balúchová + kapela Dušana Giertla)

Starmania.eu

(skupina Dušana Giertla s Barborou Balúchovou)


Barbora Balúchová, J.Berky-Mrenica, Pavol "Salco" Novotný, Dušan Giertl, Jožko Buntaj, Marcel Buntaj.
Áno, to hviezdne zloženie čítate dobre :)

Toto zoskupenie sme mali možnosť ozvučovať už trikrát a vždy to stálo za to.

Z posledného vystúpenia bolo však veľmi potešujúce odviesť si nasledujúci výrok: "..ten aparát ale hrá! Radosť hrať, keď to znie tak dobre." Smile  Ďakujeme, Dusky.

Bolo nám potešením, tešíme sa opäť na spoluprácu..

 

 

Spor okolo názvu Starmania


Možno ste si už všimli, že na Slovensku vystupujú dve kapely pod názvom Starmania. Pokiaľ moje informácie neklamú, Starmania Dušana Giertla je zaregistrovaná v autorskom zväze, naopak Igor Skovay si nechal zaregistrovať ochrannú známku Starmania a momentálne každý z nich tvrdí, že jeho Starmania je jediná pravá.

Kedže sa jedná o spor dvoch súkromných osôb, ktorý sa firmy Marila trade s.r.o. nijak netýka, odporúčam všetkým, ktorí sa týmto cítia nejak zainteresovaný, aby tento problém riešili medzi sebou.

Firma Marila trade s.r.o. nemá nijaké právne väzby ani na jedno z menovaných zoskupení hudobníkov, preto nenesie žiadnu zodpovednosť za omyly, škody, alebo iné udalosti spojené s ich "dvojjedinosťou".

PS: aj keď sa to ani ani jednému z pánov kapelníkov nebude páčiť, z pozície zvukára a poslucháča musím hodnotiť obidbe kapely ako veľmi kvalitné, schopné predvádzať výborné vystúpenia..

 

Petr Muk

Mali sme tú česť zabezpečovať dve vystúpenia tejto hudobnej legendy. Read more

John Dale

...spolu s Igorom Dobákom. Read more

Ľudový orchester SĽUK

Ľudový orchester je samostatné teleso SĽUK-u, jedného z najvýznamnejších ľudovo-umelecných súborov na Slovensku. Je zložené z profesionálnych hudobníkov - absolventov konzervatórii a VŠMU. Štýlovo sa orchester orientuje na slovenské tradičné Read more

Marián Grexa

Jeden výborný slovenský muzikant a príjemný človek. Read more

Beánie Univ. Mateja Bela - FPVMV

404: Nenájdené Je nám to ľúto, ale obsah ktorý hľadáte nie je k dispozícii, alebo neexistuje. Read more

http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/340161Petr_muk_old_all.jpg http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/854129John_dale_igor_dobak_HQ.jpg http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/513195SLUK.JPG http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/879919Grexa_.jpg http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/274957Porque_Tango_Zdenka_Trvalcova.JPG http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/356283BS_ples_2010.JPG
/koncerty-ozvucovali-sme/petr-muk /koncerty-ozvucovali-sme/panama-ex-dynasty /koncerty-ozvucovali-sme/ludovy-orchester-sluk /koncerty-ozvucovali-sme/marian-grexa /koncerty-ozvucovali-sme/porque-tango /404