welcome

Navigacia: Hlavná stránka Referencie Koncerty / ozvučovali sme starmaniaonline.sk (Martinka Ostatníková + kapela Igora Skovaya)
Tuesday Aug 04th
starmaniaonline.sk (Martinka Ostatníková + kapela Igora Skovaya)

Starmania

Martina Ostatníková a skupina Igora Skovaya


Na dalšej spoločnej akcii s naším priateľom Ivanom Zadrabajom sme ozvučovali ich spoločný projekt s hviezdou dancefloorovej scény 90-tych rokov Martinkou Ostatíkovou.

Tažko hľadať pravé slová, ale táto akcia sa dá zhrnúť takto: Bolo nám potešením a radosťou spolupracovať s tak vynikajúcimi hudobníkmi a fantastickou speváčkou, akou Martinka nepochybne je. (Konkrétne toto bolo veľmi zaujímavé zistenie, pretože z pozície live zvukárov o kvalitách a nekvalitách umelcov vieme svoje..) Hlboká úcta, Maťka!

Zaujímavosťou bolo, že napriek tomu, že Starmania je rock-popový projekt, chlapci sa akosi odtrhli z reťaze, a aj keď pesničky ako Smoke on the water ÚDAJNE nemali nacvičené, bolo vidno že sú v svojom živle a skvelý zážitok si odniesli muzikanti, publikum aj zvukári.. Klobúk dole, dáma a páni.

... .pri tejto príležitosti si kladiem otázku: Ako je možné, že tak dobré zoskupenie ako Starmania nefiguruje na čelných priečkach hitparád, namiesto niektorých preudo umelcov? Je to veľká škoda..

PS: s touto kapelou nemáme (okrem priateľských vzťahov - dúfam) nič spoločné, takže pokiaľ vás táto kapela zaujala, kontaktujte ich, napr. cez webstránku kapely www.starmaniaonline.sk Naozaj stoja za to :)

Spoločné foto:


.
Martina Ostatníková
Ivan Zadrabaj
Teo Skovay
...

Spor okolo názvu Starmania


Možno ste si už všimli, že na Slovensku vystupujú dve kapely pod názvom Starmania. Pokiaľ moje informácie neklamú, Starmania Dušana Giertla je zaregistrovaná v autorskom zväze, naopak Igor Skovay si nechal zaregistrovať ochrannú známku Starmania a momentálne každý z nich tvrdí, že jeho Starmania je jediná pravá.

Kedže sa jedná o spor dvoch súkromných osôb, ktorý sa firmy Marila trade s.r.o. nijak netýka, odporúčam všetkým, ktorí sa týmto cítia nejak zainteresovaný, aby tento problém riešili medzi sebou.

Firma Marila trade s.r.o. nemá nijaké právne väzby ani na jedno z menovaných zoskupení hudobníkov, preto nenesie žiadnu zodpovednosť za omyly, škody, alebo iné udalosti spojené s ich "dvojjedinosťou".

PS: aj keď sa to ani ani jednému z pánov kapelníkov nebude páčiť, z pozície zvukára a poslucháča musím hodnotiť obidbe kapely ako veľmi kvalitné, schopné predvádzať výborné vystúpenia..

 

Petr Muk

Mali sme tú česť zabezpečovať dve vystúpenia tejto hudobnej legendy. Read more

John Dale

...spolu s Igorom Dobákom. Read more

Ľudový orchester SĽUK

Ľudový orchester je samostatné teleso SĽUK-u, jedného z najvýznamnejších ľudovo-umelecných súborov na Slovensku. Je zložené z profesionálnych hudobníkov - absolventov konzervatórii a VŠMU. Štýlovo sa orchester orientuje na slovenské tradičné Read more

Marián Grexa

Jeden výborný slovenský muzikant a príjemný človek. Read more

Beánie Univ. Mateja Bela - FPVMV

404: Nenájdené Je nám to ľúto, ale obsah ktorý hľadáte nie je k dispozícii, alebo neexistuje. Read more

http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/340161Petr_muk_old_all.jpg http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/854129John_dale_igor_dobak_HQ.jpg http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/513195SLUK.JPG http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/879919Grexa_.jpg http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/274957Porque_Tango_Zdenka_Trvalcova.JPG http://marila.sk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/356283BS_ples_2010.JPG
/koncerty-ozvucovali-sme/petr-muk /koncerty-ozvucovali-sme/panama-ex-dynasty /koncerty-ozvucovali-sme/ludovy-orchester-sluk /koncerty-ozvucovali-sme/marian-grexa /koncerty-ozvucovali-sme/porque-tango /404